Biuro rachunkowe
Bydgoszcz
Blu-eM

Jesteśmy firmą, która wspiera i pomaga klientom w prowadzeniu działalności gospodarczej, nie tylko od strony finansowej, rachunkowej, kadrowej i księgowej.

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy na rozmowy przy kawie, gdzie w przyjaznej atmosferze przedstawimy naszą firmę, a Państwo opowiedzą nam o swojej działalności, problemach i oczekiwaniach. Sprawdź nas. Jesteśmy świadomi rosnących wymagań stawianym księgowym. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań.

 

Usługi księgowe

Zakładanie spółek

Wirtualne biuro

Usługi księgowe

Zakładanie spółek

Wirtualne biuro

O nas

Oferujemy również konsultacje, szkolenia i pomoc w:

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twojej firmy stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego dochowujemy wszelkiej staranności, by zostać partnerem godnym zaufania. Usługi księgowe prowadzone są przez wykształconych pracowników z wieloletnim stażem w księgowości. Doszkalamy się na bieżąco, dzięki czemu wiemy, co nowego zmienia się w podatkach.

Nasze biuro oprócz polisy OC ma również Certyfikat Podatkowej Ochrony Prawnej w zakresie bezpieczeństwa fiskalnego firmy oraz Certyfikat Ministerstwa Finansów na Usługowe Prowadzenie Biura Rachunkowego.

Wszelkie dane przekazane księgowej zostają jako poufne i nie są przekazywane dalej chyba, że klient sobie w danej sprawie tego życzy. Księgowość prowadzona jest na legalnym, licencjonowanym programie, na bieżąco archiwizowana i przechowywana w bezpiecznym miejscu.

Referencje

Dziękujemy za zaufanie naszym klientom.

Piotr Gotowski

Szybko i profesjonalnie załatwiłem swoją sprawę.

Anna Kom

Dziękuję. Kontakt okazał się być owocny. Polecam.

Siva

Byle tak dalej. Ja polecam. Firma ceni czas innych a na tym mi zależało.

Działamy na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów.

pl_PL