Poznajmy się lepiej

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Zapraszamy na rozmowy przy kawie, gdzie w przyjaznej atmosferze przedstawimy naszą firmę, a Państwo opowiedzą nam o swojej działalności, problemach i oczekiwaniach. Sprawdź nas. Jesteśmy świadomi rosnących wymagań stawianym księgowym. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań.

1. DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Pracujące w Blu-eM księgowe posiadają wieloletnie doświadczenie w księgowości. Szkolą się na bieżąco, by nadążyć ze zmianami w polskich podatkach. Luki wynikłe z braku zagadnień w szkoleniach uzupełniamy czytając zaprenumerowane wydawnictwa księgowe.

2. ATRAKCYJNE CENY USŁUG

Nasz cennik dołączany jest do każdej umowy. Ceny często są ustalane indywidualnie z racji różnorodności branż i zapotrzebowań klientów, ale mamy dla Państwa kilka promocji, które pomogą w podjęciu decyzji o współpracy z nasza firmą.
Aktualne promocje:

Miesiąc za 1 zł
Warunki:
Jeśli jesteś naszym klientem, to za przyprowadzenie każdego nowego klienta (po opłaceniu przez nowego klienta – przyprowadzonego klienta – pierwszej faktury) zaksięgujemy Ci miesiąc za 1 zł netto
W ten sposób możesz mieć rok księgowości za 12 zł – jak to działa?:
Jeśli w ciągu roku dzięki Twojej firmie podpiszemy umowę z 12 nowymi partnerami biznesowymi (klientami), to za cały rok zapłacisz tylko 12 złoty netto, bez względu na liczbę dokumentów lub ilości pracowników. Termin 12 miesięcy liczy się od pierwszej podpisanej umowie dzięki Twojej Firmie. Szczegóły na miejscu.

Jeśli wolisz pieniądze
Warunki
Jeśli wolisz gotówkę, to za każdego nowego partnera zapłacimy miesięczną stawkę tego klienta według cennika po połowie przez 2 miesiące (po pierwszej opłaconej przez klienta fakturze). Szczegóły na miejscu.

3 Miesiące za 0 zł
Warunki
Jesteś niezadowolony z obsługi przez obecne biuro – opisz dlaczego? W uzasadnionych, obiektywnych przypadkach jeśli podpiszemy umowę za przejście z innego biura damy Ci 3 miesiące gratis. Gratis obejmuje: 3 miesiąc, 7 miesiąc i 12 miesiąc owocnej współpracy. Szczegóły na miejscu.

Pakiety łączone

Na miejscu po przedstawieniu profilów swojej działalności i oczekiwań wobec nas przedstawimy indywidualną cenę, która na pewno nie obciąży budżetu Państwa firmy, a będzie satysfakcjonowała obie strony.

3. NOWOCZESNE PODEJŚCIE

Blu-eM jest elastycznym biurem księgowym, które idzie na przeciw klientowi.
Dostosowujemy się do wymagań klienta, do formy odbioru dokumentów, komunikacji onlinowej, zdalnym łączeniu się z klientem i księgowaniu, reprezentowaniu przed organami państwowymi. Jesteśmy w stanie dostarczyć nowoczesne rozwiązania z zakresu IT i innych.

AKTUALNOŚCI NA BLOGU

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Zapewniamy najwyższą jakość usług, dzięki wykwalifikowanym pracownikom z bogatym doświadczeniem. Swoje kompetencje podnosimy poprzez udział w szkoleniach i czytanie specjalistycznej prasy.